Fakty Ostrowskie TV

Reklama

LUD NA LÓD!

W najbliższy weekend 16-17. stycznia na ostrowski Rynek zawita objazdowe lodowisko firmowane przez Bank BGŻ BNP Paribas i Radio ZET. Termin wydaje się wyjątkowo trafiony, bo to początek ferii zimowych w szkołach i pozostaje jedynie żałować, że podobnej atrakcji nie posiadamy w Ostrowie na stałe. Wiadomo, jak doskonale sprawdza się np. w Kaliszu, gdzie oblężenie obiektu trwa praktycznie przez całą zimę. Organizatorzy zapowiadają za to liczne dodatkowe niespodzianki (głównie dla najmłodszych) oraz dyskotekę na lodzie. Dość ryzykownym pomysłem wydaje się wprawdzie postawienie przy lodowisku karuzeli, którą obiecała spółka Targowiska Miejskie, ale może i tu znajdą się jacyś zahartowani amatorzy.

 

Nie znamy niestety wymiarów tafli, toteż trudno stwierdzić z jakiej skali atrakcją będziemy mieli ostatecznie do czynienia. Pocieszeniem może być za to informacja o wolnym wstępie i możliwości bezpłatnego wypożyczenia łyżew.

 Jeśli więc przyjdzie komuś w ten weekend zostać na lodzie, życzymy udanej zabawy (wg organizatorów jest ona możliwa od 11.00 do 21.00). 

TG

Kontakt z redakcją

Fakty Ostrowskie
pl. Rowińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 591 74 49

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.