Fakty Ostrowskie TV

Reklama

JEŚLI REKLAMA, TO TYLKO W "FAKTACH OSTROWSKICH"

ZAWSZE KONKURENCYJNE CENY

Możliwość negocjacji cen przy długoterminowych zleceniach lub rozłożenia płatności w czasie.

DODATKOWE KORZYŚCI

Każde zamówienie całoroczne zawiera bonus w postaci równoległej publikacji reklamy na naszej stronie internetowej, z możliwością przekierowania na stronę Państwa firmy.

SZEROKI KRĄG ODBIORCÓW

Oprócz tradycyjnych miejsc, do których dostarczany jest nasz magazyn (urzędy, kioski, sklepy) trafiamy również jako jedyni do wszystkich instytucji kultury (gdzie inne gazety i ulotki reklamowe nie mają wstępu). "Fakty Ostrowskie" znaleźć można zawsze w Ostrowskim Centrum Kultury, Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Kinie ?Komeda?, Galerii Sztuki Współczesnej, Galerii 33 oraz w Forum Synagoga. Towarzyszymy wszystkim odbywającym się tam imprezom, a nad większością z nich roztaczamy patronat medialny.

NAJWYŻSZE STANDARDY JAKOŚCIOWE

"Fakty Ostrowskie" to gwarancja najwyższego poziomu merytorycznego i językowego oraz całkowita niezależność od wpływów politycznych lub instytucjonalnych.

ZRÓŻNICOWANA OFERTA

Oprócz typowych form reklamy słowno-graficznej proponujemy również zintegrowane z magazynem artykuły sponsorowane, możliwość publikacji ogłoszeń, życzeń i komunikatów, a także już niebawem szansę na zamieszczenie klipów reklamowych jako integralnej części strony internetowej "Faktów Ostrowskich"

REKLAMA W NASZYM MAGAZYNIE TO JAKOŚĆ SKUTECZNOŚĆ I PRESTIŻ

Kontakt z redakcją

Fakty Ostrowskie
pl. Rowińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 591 74 49

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.