Fakty Ostrowskie TV

Reklama

PIOTR JAŚKOWIAK

prozaik i dziennikarz, laureat licznych ogólnopolskich konkursów literackich. Na co dzień student inżynierii chemicznej i procesowej. Szef działu informacji w poznańskim Radiu Afera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WŁODZIMIERZ WIELGOSZ


Włodzimierz Wielgosz

KAROL WALEROWICZ (ur. 1979)

Na co dzień iluzjonista, członek ZASP-u oraz KKI (Krajowego Klubu Iluzjonistów). Od lat związany z niezależnym ruchem teatralnym. Laureat wielu ogólnopolskich nagród w dziedzinie iluzji, dwukrotnie uhonorowany tytułem Osobowość Ostrowskiej Kultury (2009, 2012) za działalność estradową. Twórca autorskich scenariuszy i programów scenicznych. Uczestnik wielu projektów artystycznych na terenie miasta.

 

ATA MI

Ata Mi, bo nigdy nie chciała być "be", globtroterka i lingwistka, w jej żyłach jednorożców krew, nieuleczalna amatorka, zaoczna ostrowianka. Autorka Klechd ostrowskich. Laureatka Kącika Literackiego Magazynu "Gazety Wyborczej" (wiosna 2002) oraz nagrody za scenariusz w Przeglądzie Prezentacji Teatrów Dzieci i Młodzieży - Jarocin (2008).

AGNIESZKA CIEŚLAK (ur. 1976 r.)


Prozatorka i poetka, laureatka specjalnej nagrody dla twórcy kaliskiego na Festiwalu Poetyckim im. W. Karczewskiej w Kaliszu (2014 r), inicjatorka nieformalnych samokształceniowych warsztatów pisarskich dla artystów z Kalisza i Ostrowa Wielkopolskiego, studentka drugiego roku Studium Literacko-Artystycznego (tzw. Szkoły Pisarzy) przy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, prowadziła warsztaty wokalne i teatralne.

Kontakt z redakcją

Fakty Ostrowskie
pl. Rowińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 591 74 49

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.