Fakty Ostrowskie TV

Reklama

BEZ PRĄDU JAK W KINIE

Zazwyczaj występy sekcji  działających przy rozsianych po całym kraju ośrodkach kultury ograniczają się do prezentacji warsztatowych umiejętności, których uczestnicy zajęć nabyli w ciągu roku czy semestru. W Ostrowie mamy na szczęście tradycję zdecydowanie ambitniejszą. Zarówno instruktorzy, jak i młodzi adepci sceny lub estrady starają się zaprezentować pełnowartościowy występ, który nie tylko ukaże światu indywidualne zdolności, ale również uświadomi, jak bezcenna jest umiejętność zespołowego współdziałania.

Znakomitym przykładem był ostatni występ działającego przy Ostrowskim Centrum Kultury Studia Wokalnego, którego solistki i zespół zaprezentowały się repertuarze filmowym z akustycznym wsparciem instruktorek, Pauli Pływaczyk i Natalii Janowskiej oraz multiinstrumentalisty, Mariusza Łęckiego. Autorką fotorelacji z koncertu jest Maria Szeląg, a zaśpiewały dla ostrowskiej publiczności:

Emilia Matyśkiewicz, Tosia Baraniak, Magdalena Zając, Asia Żwikiewicz, Ola Szczepaniak, Anna Szałata, Ania Zuszek, Julia Banasiak  Marcelina Kazojć i Natalia Świtała.  

 TG

 

Kontakt z redakcją

Fakty Ostrowskie
pl. Rowińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 591 74 49

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.