Fakty Ostrowskie TV

Reklama

DZIEŃ DZIECKA DNIEM SZTUKI

Galeria 33 po raz kolejny otwiera się na twórczość dzieci i młodzieży. Tym razem z okazji Dnia Dziecka przygotowany został wernisaż wystawy Mali artyści, na której obejrzeć można przede wszystkim prace dzieci z  ostrowskiego Publicznego Przedszkola Nr 10 im. Kubusia Puchatka.

Jak zwykle, gdy rzecz rozgrywa się w murach galerii, będziemy mieli do czynienia z różnorodnością pomysłów i technik, które już w bardzo młodym wieku uświadamiają dzieciom, jak nieskrepowane możliwości odsłania przed nimi świat sztuki.

Oprócz prac przedszkolaków będzie można przyjrzeć się także propozycjom gimnazjalistów, a nawet absolwentki jednego z ostrowskich liceów. Po wernisażu wystawa trafi na dłużej do Forum Synagoga, a Galeria33 zaprasza już w piątek na kolejne wydarzenie, czyli ekspozycję fotografii Pameli Glejzer pt. Król olch, o której pisaliśmy już na naszych łamach.

Dzieciom i ich opiekunom, a także wszystkim zainteresowanym tym, co rodzi się w nieletniej wyobraźni, serdecznie rekomendujemy dzisiejszą wystawę, której otwarcie nastąpi o godz. 17.00

TG

 

 


Kontakt z redakcją

Fakty Ostrowskie
pl. Rowińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 591 74 49

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.