Fakty Ostrowskie TV

Reklama

BASZTA ZNÓW NA ROCKOWO

Jak łatwo dostrzec na naszych łamach, mnogość kulturalnych atrakcji jest nie tylko domeną Ostrowa. Wielokrotnie mieliśmy przyjemność zapraszać naszych czytelników na arcyciekawe koncerty do pobliskiego Ostrzeszowa, a wymiana publiczności między naszymi miastami stała się już dobrą tradycją.

Z tym razem polecamy Państwa uwadze czwartą edycję Festiwalu Rocka Progresywnego Baszta ProgFest. Jak łatwo odgadnąć, formuła imprezy jest bardzo szeroka, tak jak pojemne są wszelkie definicje progresywnej odmiany muzyki rockowej. Jedno wszakże pozostaje niezmienne, czyli otwartość na eksperyment, nowe brzmienia, niekonwencjonalne instrumentarium czy nasączone symbolicznie  aranżacje i kreacje sceniczne.

Impreza to istny muzyczny maraton, który rozpoczyna się przesłuchaniami konkursowymi od wczesnych godzin popołudniowych, a kończy nocnymi koncertami zaproszonych gwiazd. W tym roku będą to: UNDERFATE, LEAFLESS TREE oraz RETROSPECTIVE.

Dla wykonawców, którzy chcieliby wziąć udział w rywalizacji pozostały dosłownie ostatnie chwile na zgłoszenie, a wszyscy miłośnicy muzycznych poszukiwań mogą już zakreślić w swoich kalendarzach datę 24 czerwca. Relacja z imprezy pojawi się, rzecz jasna, również na łamach "Faktów Ostrowskich" oraz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów!

 TG

 

https://www.youtube.com/watch?v=Jo-F_yW_aic

https://www.youtube.com/watch?v=klSr6PdU440

https://www.youtube.com/watch?v=5F9FuBbLuYA

 

Kontakt z redakcją

Fakty Ostrowskie
pl. Rowińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 591 74 49

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.