Fakty Ostrowskie TV

Reklama

PREMIERA NOWEGO ZBIORU WIERSZY

21 marca o godzinie  18.00 w Muzeum Miasta będzie miała miejsce premiera tomiku ostrowskiej poetki, Elżbiety Mikołajczyk, Tuja Tu Ja. W imieniu autorki i dyrektora muzeum serdecznie zapraszamy. Więcej o książce w kolejnym numerze "Faktów Ostrowskich"

***

Mimo iż Elżbieta Mikołajczyk nie jest w Ostrowie postacią nieznaną i ma już na swoim koncie wcześniejsze publikacje, to niniejszy tomik jest najbardziej reprezentatywnym przeglądem jej twórczości. Znajdziemy tu nie tylko teksty nagradzane na licznych konkursach, ale również liryki, które z różnych względów nie pojawiały się wcześniej w przestrzeni publicznej.

Warto dodać, że wraz z wierszami otrzymujemy bogaty zestaw ilustrujących je grafik za zbiorów Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Edytorska strona książki w ogóle urzeka urodą, jest subtelna i nienachalna, czyli dokładnie taka jak poezja Elżbiety Mikołajczyk.

Podczas wieczoru autorskiego będzie można, zgodnie z wieloletnią dobrą tradycją takich spotkań, nabyć prezentowane wydawnictwo w promocyjnej cenie. Na stałe (przynajmniej do wyczerpania nakładu) książka dostępna będzie w sklepiku muzealny znajdującym się na parterze ratusza.

 

Kontakt z redakcją

Fakty Ostrowskie
pl. Rowińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 591 74 49

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.