Fakty Ostrowskie TV

Reklama

POMYSŁ NA PREZENT

Już po raz szósty na trzy tygodnie przed Świętami Ostrowskie Centrum Kultury organizuje Świąteczną Fabrykę Prezentów, czyli pełne pomysłów i kreatywności warsztaty, podczas których  własnoręcznie można wykonać oryginalne ozdoby i niepowtarzalne podarunki dla swoich bliskich. Na pierwszą odsłonę świątecznej pracowni organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę, 3 grudnia. Tradycyjnie, w okresie przedświątecznym z pomocą przychodzi także Galeria 33, która zachęca do udziału w Pogotowiu Prezentowym, czyli małym Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wspaniałe upominki dla całej rodziny i wyjątkowe ozdoby będzie można tam nabyć w nadchodzący weekend.

Zajęcia w ramach Świątecznej Fabryki Prezentów skierowane są do wszystkich, którzy sami chcą przygotować niebanalne podarunki od serca oraz świąteczne akcesoria, dzięki którym w domu zapanuje prawdziwie bożonarodzeniowy nastrój. Zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Przez trzy weekendy grudnia w Forum Synagoga pod okiem instruktorów uczestnicy wykonają bożonarodzeniowe kartki, zawieszki w kształcie bombek, materiałowe torby ze świątecznym motywem, stroiki z tkanin oraz zwierzaki-cudaki. W ruch pójdą nożyczki, farby, kolorowy papier, ozdobne koraliki, wzorzyste wstążki, tkaniny i sklejki. Doskonała okazja, by puścić wodze fantazji i zaprojektować jedyny w swoim rodzaju gwiazdkowy prezent.

Zajęcia odbywać się będą od 10:30 do 13:30. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 62 720 38 80. Opłata za udział w warsztatach wynosi 10 zł. Ilość miejsc ograniczona.

Kartki świąteczne, bożonarodzeniowe dekoracje, pudełka, szkiełka, pachnidełka, a także inne, ręcznie robione drobiazgi tworzone z pasją, jedyne i niepowtarzalne - to wszystko znajdziemy na mini Jarmarku Świątecznym w Galerii 33. Organizatorzy zapraszają w  najbliższy weekend, w sobotę w godz. od 11.00 do 18.00, a w niedzielę od 10.00 do 15.00.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt z redakcją

Fakty Ostrowskie
pl. Rowińskiego 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 591 74 49

e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.